Tuvojas retrogrādās Venēras laiks (13. maijs – 25. jūnijs)!

venus relationship
.Share on FacebookPrint this pageShare on Google+Share on LinkedIn
  1. gada 13. maijā retrogrāda (jeb „atpakaļgaitas” kustībā esoša) uz 43 dienām kļūs mīlestības, skaistuma, labsajūtas un vērtību planēta Venēra!

Viena no būtiskākajām Venēras pārvaldītajām tēmām ir mīlestība! Tā kā visi cilvēki vēlas mīlēt un būt mīlēti, un attiecības ir viena no vissvarīgākajām jomā katra cilvēka dzīvē, tad, neizbēgami, retrogrādas Venēras periods atstās ietekmi uz mums visiem. Jāuzsver, ka Venēra ietekmē ne tikai attiecības ar līdzcilvēkiem, bet arī attiecības ar sevi, sevis pieņemšanu un mīlēšanu.

„Palnēta kļūst retrogrāda” nozīmē ka, raugoties no Zemes, planēta maina kustības virzienu uz pretējo, un attiecīgi planētas pārvaldītajā jomā notiek pārorientēšanās un aktuāli kļūst pagātnē piedzīvotie notikumi, līdz galam neizstrādātie mūsos notiekošie iekšējie procesi.

Kā tas ietekmēs mīlas dzīvi? Šis periods liks pārvērtēt, cik apmierināti un mīlēti mēs jūtamies esošajās attiecībās, kā vēlamies mīlēt un būt mīlēti, kā arī cik apmierināti mēs esam paši ar sevi.

Šajā periodā kļūst sarežģītāk sniegt un saņemt mīlestību, bet tajā pašā laikā pastiprinās vajadzība pēc mīlestības apliecinājumiem un iekšējā nedrošības sajūta. Kāds uzdos jautājumu, vai esmu gana labs un tā vērts, lai mani mīlētu, kāds – vai mans partneris ir gana labs, la es viņu mīlētu. Var aktualizēties neizrunātās problēmas attiecībās un nepieciešamība tās risināt!

Tā kā visu periodu Venēra atradīsies intelektuālajā Dvīņu zīmē, tiks aktualizēti arī savstarpējās komunikācijas jautājumi. Vai manas attiecības stimulē arī manu prātu un intelektu? Vai man šajās attiecībās ir interesanti? Vai es tiešām varu parunāties ar savu partneri?

 Attiecības, kas nav gana labas un stipras, mēdz retrogrādas Venēras laikā izjukt, taču stabilas un patiesi dziļas attiecības retrogrāda Venēra neizjauc, tikai – liek tās pārskatīt un risināt! Jebkurā gadījumā, retrogrādas Venēras laikā nevajag pieņemt radikālus lēmumus spēcīgu emociju vai aizvainojuma iespaidā, bet vēlams nogaidīt līdz perioda beigām.

Bieži retrogrādas Venēras periodā par sevi atgādina bijušie partneri un ir ļoti iespējams no viņiem saņemt kādu ziņu, jo īpaši, ja attiecībās palicis kas neatrisināts. Tāpat aktuāli var kļūt risināt neatrisinātās attiecības ar radiem un kaimiņiem!

Kam tad domāts šis laiks? Retrogrādie periodi savā būtībā ir domāti pagātnes pārskatīšanai. Šis ir laiks, lai atrisinātu neatrisinātos attiecību jautājumus, lai atrastu iemeslus problēmām tagadējās vai iepriekšējās attiecībās. Laiks, kad ieklausīties otrā cilvēkā un sadzirdēt viņu. Laiks, kad izrunāt sāpīgos jautājumus ar pieņemšanu un sapratni un pārnest attiecības jaunā līmenī. Ja tiešām mīli savu partneri, nekautrējies apliecināt viņam to, bez pārmetumiem uzklausi viņa „sāpi”. Ja tevī ir šaubas, tad īstais laiks izvērtēt, ko ar savām attiecībām vēlies darīt tālāk, bet pašus lēmumus pieņem pēc perioda beigām. Šis ir laiks, lai tiktu galā ar neatrisinātiem mīlas jautājumiem un atbrīvotu vietu sirdī mīlestībai jaunā kvalitātē vai jaunām attiecībām nākotnē.

Retrogrādas Venēras periods nav piemērots jaunu nopietnu attiecību uzsākšanai un NAV piemērots laulību noslēgšanai! Jo īpaši tas ir spēkā, tāpēc, ka ieejot retrogrādajā fāzē, Venēra veido saspringtu konfigurāciju ar ilūziju planētu Neptūnu. Viegli uzrauties uz visādiem „alfonsiem” un „laimes meklētājām” un pastiprinās risks kļūt par „rozā briļļu” upuri! Neptūns arī pastiprinās jūtīgumu, sentimentu, būsim vieglāk ievainojami.

Vēl svarīgas Venēras pārvaldītās tēmas ir nauda un skaistums. Arī naudas lietās jāuzmanās no krāpšanām. Šis periods nav piemērots lielām naudas investīcijām un naudas darījumiem ar nepārbaudītām personām. Taču šis var būt laiks, kad pārskatīt savu budžetu un finanšu plānus.

Kategoriski nav ieteicams veikt plastiskās ķirurģijas operācijas šajā laikā. Nav ieteicamas nopietnas (neatgriezeniskas vai grūti atgriezeniskas) izmaiņas imidžā, jo rezultāts var neapmierināt. Ja pirmo reizi dzīvē esi izlēmusi, piemēram, ietetovēt uzacis, labāk šo ideju atlikt līdz perioda beigām. Situācija nav tik kritiska, ja jau dari to regulāri, taču tad eksperimentēt ar jaunām idejām nevajag. Tāpat arī nav ieteicams pirkt dārgas luksusa un dizaina preces, jo pēc tam var nākties nožēlot savu izvēli un iztērēto naudu. Dārgais dizaina mētelītis vai jaunais ādas dīvāns, kas nopirkti retrogrādas Venēras periodā, pēc tam var izrādīties, ka nemaz tik ļoti nepatīk. Ja nauda nav problēma, protams, neviens nevar aizliegt ļauties eksperimentiem.

Retrogrāda Venēra var mudināt vairāk pievērsties mākslai un radošām aktivitātēm. Retrogrādas Venēras periods nav piemērots jaunu mākslas darbu pirmajai izstādei, bet var būt diezgan labi piemērots, lai atkārtoti izliktu apskatei savus sen izrādītos darbus.

Nav ieteicams arī šajā laikā kastrēt dzīvniekus.

Šo periodu var izmantot, lai padomātu, kas mums nepieciešams, lai justos laimīgi un apmierināti ar dzīvi, lai piestrādātu pie savas pašapziņas un pašcieņas, lai pārvērtētu, vai pietiekami rūpējamies par savu skaistumu un labsajūtu un savas emocionālās dzīves kvalitāti!

Visjūtamāk Venēra ietekmēs cilvēkus, kuriem ir kādas planētas Venēras retrogrādās kustības ceļā, respektīvi, 21-5 grādos Dvīņos. Šis var būt tikpat aktuāli cilvēkiem, kuriem ir kādas planētas šajos grādos citās mutablajās zīmēs – 21-5 grādos Jaunavā, Strēlniekā un Zivīs. Lai saprastu, kurā dzīves jomā notiks vērtību pārskatīšana, vērts pievērst uzmanību, kuru horoskopa māju individuālajā dzimšanas kartē „šķērso” retrogrādā Venēra.

 

 

Print Friendly
.Share on FacebookPrint this pageShare on Google+Share on LinkedIn

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *