Sarkanie ManDala auskari

Mandala auskari kastītē
.Share on FacebookPrint this pageShare on Google+Share on LinkedIn

Meklē oriģinālu dāvanu vai vēlies papildināt savu Svētku tērpu ar kādu radošu elementu? Izvēlies Latvijā veidotos ManDala auskarus.

ManDala auskari ir izgatavoti no izturīga kompozītmateriāla ar ļoti vieglas tekstūras efektu, rotājot mandalas zīmējumu ar alvas  un pārklājumu, kas rada skaistu sudrabotu toni.

ManDala auskaru diametrs ir 3,5 cm.

Cena 15 Eur. 

***

Mandala simbolizē Visumu. Visa sākumu un centru. Tā ietver sevī visu, kas ir radīts. Visu dzīvo. Arī Tevi. Un mani.Atrodi savu centru šajā mandalā. Ieraugi to, kas ievibrē, nomierina, dod spēku un enerģiju.

ManDala rotu sudraba un zelta toņu rakstos izmantotie mandalu zīmējumisimbolizē sauli, mūžīgu enerģiju un nepārtrauktu attīstību.

Veidojot ManDala auskarus, esam rotājuši mandalas rakstu ar zelta un alvas pārklājumu,panākot ļoti vieglas tekstūras efektu. Auskaru āķīšiem ir rodija un zelta pārklājums.

 

*Rodijs ir cēlmetāls ar sudraba toni, ļoti noturīgs, un tā pārklājums ļauj rotām ilgāk saglabātpievilcīgu sākotnējo izskatu.Kā platīna grupas metālu rodiju bieži izmanto, pārklājot rotaslietas,

arī tā pretalerģisko īpašību dēļ.

Visi auskari ir skaisti iesaiņoti kastītē – gatavi dāvināšanai!

Pieejamās krāsas: balti (sudrabkrāsas vaizeltakrāsas zīmējums) , sarkani, zili.

Baltie ar zeltu mandala auskariBaltie ar sudrabu mandala auskari

Zilie mandala auskariSarkanie mandala auskari

 

 
Print Friendly
.Share on FacebookPrint this pageShare on Google+Share on LinkedIn

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *