Par mani

Linda_b1

Mani sauc Linda Krāģe, esmu dzimusi 1981. gadā, Skorpiona zīmē.

Astroloģija ir mana sirdslieta jau kopš padsmitnieces gadiem.

Kopš sevi atceros, vienmēr ir gribējies izzināt dzīves jēgu, saprast, kāpēc lietas notiek tā, kā notiek un vai varēja notikt citādi.

Vidusskolā mīļākie priekšmeti bija fizika, bioloģija un psiholoģija. Studēju LU Fizikas-Matemātikas fakultātē, fizikas nodaļā.  8 gadus strādāju metināšanas iekārtu vairumtirdzniecībā.

Astroloģiju oficiāli studēt sāku 2009. gadā, kad no plaukta nejauši izkrita jau kādu laiku aizmirstā astroloģijas grāmata.. Pēc trim dienām jau sēdēju Baltijas Astroloģijas skolas solā.

Tagad esmu diplomēta un sertificēta astroloģe, Latvijas Astrologu asociācijas biedre. Savas zināšanas izmantoju, lai palīdzētu cilvēkiem sevi labāk iepazīt, pārvarēt krīzes situācijas un atrast savu vietu zem zvaigznēm. Lasu arī lekcijas –  gan astroloģijā, gan numeroloģijā. 

Konsultēju Cēsīs un Rīgā.  Pēc iepriekšējas vienošanās Iespējamas arī Skype sarunas.

Piedāvāju savas prognozes un rakstus par astroloģiju avīzēm un žurnāliem.

Mana astrologa izglītība:

  • Baltijas Astroloģijas skolas (Hamburgas skola) astrologa diploms 4-gadīgaja programmā, iegūts 2013. gadā Hamburgā, Vācijā . Studiju ietvaros apgūta arī Numeroloģija. Kopā ar vīru Mārtiņu Krāģi, kurš prot programmēt ekselī (arī studējis astroloģiju, numeroloģiju), izstrādāta numeroloģijas programma “Mārtiņa numeroloģija”.
  • Vasaras semināri pie Ingūnas Zeltiņas – Partnerattiecibas 2012.gads; Prognozēšana 2013. gads
  • Privātstundas astroloģijā un kvalifikācijas celšanas kurss prognozešanā pie Igora Tupicka 2013 – 2014. gads.
  • 8 mēnešu Vēdiskās astroloģijas pamatkurss Baltajā Studijā, 2014 – 2015. gads.
  • LASTRA izsniegts profesionāla astrologa sertifikāts Nr. 000175
  • Šobrīd studēju DZIEDNIECĪBU Kosmozofijas institūtā “Saskarsme”.

Konsultēju Klasiskajā Rietumu astroloģijā un Hamburgas astroloģijā, balstoties uz Dzīvās Ētikas jeb Agni jogas un Teosofijas garīgajiem principiem. Veicu arī personības un dzīves ceļa analīzi Numeroloģijā. Esmu mācījusies bioenerģētiku, Taro kārtis, rūnas, litoterapiju, bet astroloģija ir mana iemīļotākā darbošanās joma,.

Horoskopus var pasūtīt arī rakstiski e-pastā.

Interviju ar mani var lasīt ŠEIT. un  šeit.

Print Friendly