,

Ko dzimšanas horoskopā simbolizē planētas?

Saule. Simbolizē cilvēka personību kopumā. Pēc Saules zodiaka zīmes, aspektiem un novietojuma „horoskopa mājā”, varam spriest par cilvēka pašrealizācijas iespējām. Saule norāda arī uz vitalitāti un nozīmīgiem vīriešiem cilvēka dzīvē, piemēram, uz tēvu. Sievietei Saules aspekti arī iezīmē arī to, kādas īpašības viņai būs svarīgas vīrietī.

Mēness. Simbolizē emocijas. Pēc Mēness novietojuma un aspektiem var spriest par  ģimeniskuma potenciālu, spējām adaptēties mainīgos dzīves apstākļos. Pēc Mēness var noteikt, kādas ir cilvēka emocionālās vajadzības. Sievietēm – kāda viņa būs mājsaimniece un māte  (ietekmē arī auglību). Vīriešu kartēs – parādīs vēlamās sievas tēlu, var kaut ko liecināt arī par viņa attiecībām ar māti. Mēness zodiaka zīme spēcīgi ietekmē cilvēka raksturu.

Merkurs. Prāta un komunikācijas planēta. Pēc tās var spriest par cilvēka domāšanas veidu un komunikācijas stilu. Arī par roku veiklību un izveicību.

Venēra. Harmonijas un mīlestības planēta. Parāda cilvēka vajadzības mīlestībā un spēju baudīt dzīvi. Nosaka gaumi, gaumes izjūtu. Pēc tās var noteikt, kas cilvēkam patīk, kā viņu iepriecināt. Pēc Venēras var spriest par cilvēka māksliniecisko apdāvinātību, un Venēra arī ietekmē, cik cilvēks būs veiksmīgs mīlas jomā vai kas viņam var traucēt šo mīlestību sniegt vai saņemt.

Marss. Nosaka cilvēka darba un rīcības stilu. Pēc Marsa var spriest par to, kā cilvēks risina savas problēmas, cik aktīvi viņš izpaužas un kādas ir viņa seksuālās vajadzības. Marss

Jupiters. Jupitera zodiaka zīme, novietojums un aspekti ar citām planētām ļauj spriest, caur ko gūstama labklājība. Kas ir tā joma, caur kuru cilvēks attīstās un pilnveidojas. Jupiters ietekmē cilvēka autoritāti, spējas gūt atzinību un viņa ietekmi sabiedrībā.

Saturns. Pienākumu, atbildības un laika planēta. Ļauj spriest par cilvēka spējām uzņemties atbildību, par viņa pacietību un laika izjūtu. Saturns parāda, kur mīt cilvēka bailes un ar kādiem ierobežojumiem viņš dzīves laikā var saskarties.

Urāns. Novietojums „horoskopa mājā” parādīs, kurās dzīves jomās lietas mēdz notikt pēkšņi un negaidīti. Pēc Urāna aspektiem var spriest par cilvēka spējām uz inovāciju. Urāns ietekmē cilvēka vajadzību pēc brīvības un neatkarības.

Neptūns. Gan radošās iedvesmas, gan ilūziju planēta. Kalpo gan kā radošuma, muzikalitātes rādītājs, gan kā haotisma, izklaidības un potenciālo atkarību rādītājs.

Plūtons. Evolūcijas un transformācijas planēta. Parāda, kura dzīves joma būs pakļauta dziļai transformācijai un caur ko notiek evolūcijas attīstība. Pēc Plutona aspektiem var spriest, vai cilvēks būs valdonīgs un vai izjūt vajadzību „kontrolēt” . Noteiktās konfigurācijās ar citām planētām- par harizmu un spējām ietekmēt auditoriju, strādāt ar dabas spēkiem; dod norādes, vai cilvēks var būt potenciāli vardarbīgs, greizsirdīgs, mantkārīgs.

Mēness mezgli (nav planētas, bet Mēness orbītas krustpunkti ar Zemes ekliptiku)

Bieži izmanto kā karmiskos rādītājus – dod informāciju par šīs dzīves karmiskajiem uzdevumiem un par iepriekšējās dzīvēs uzkrātajām prasmēm. Lejupejošais jeb Dienvidu mezgls (Rahu) simbolizē iepriekšējās dzīvēs uzkrāto pieredzi. Augšupejošais jeb Ziemeļu mezgls (Rahu) – norāda uz šajā dzīvē veicamajiem uzdevumiem.

 

Print Friendly